ludzie i miejsce

co się dzieje?

projekty

polecamy

kontakt

localnews

dołącz do nas na facebooku


więcej 
Warning: Illegal string offset 'wday' in /teksty/imprezy.php on line 33

LOKALNI GOŚCIE
Andrew Shapiro - koncert16.10.2010 (sobota)
godz. 20:00

Andrew Shapiro to jeden z wyróżniających się kompozytorów wśród młodych nowojorskich artystów. W swoim najnowszym albumie "Numbers, Colors & People" wystąpił solo jako pianista.

Jego nastrojowe, wpadające w ucho melodie stanowią oryginalną mieszankę popularnego i klasycznego stylu. Interesująca muzyka wykazuje artystyczną dojrzałość i określony stopień komplikacji, doceniany przez profesjonalistów, trafiając jednocześnie do mniej, jak i bardziej wyrobionych słuchaczy.

Wydany w marcu 2009 r., album "Numbers, Colors & People" został wyprodukowany przez Michaela Riesmana (wieloletniego producenta i dyrektora artystycznego słynnego Philipa Glassa). Album został przedstawiony przez Andrew w czasie dwóch koncertów w prestiżowej serii pt. "Wordless Music". Odbyły się one w "Le Poisson Rouge", która przyciąga nowojorskich miłośników awangardy.

Andrew objechał Amerykę ze swoimi koncertami, występował także w Europie. Jego ambicją jest udostępnienie swoich kompozycji, a szczególnie ostatniego albumu, słuchaczom na całym świecie.

Koncert w Lokalu Użytkowym inauguruje trasę koncertową Andrew w Polsce.

Więcej informacji na stronie:

www.andrewshapiro.com

wstęp wolny
Highslide JS
Andrew Shapiro (2010-10-16)więcej na temat projektu


◄◄ pozostałe
Lokal Użytkowy Brzozowa 27/29 Warszawa
dziś, jutro, wkrótce...
archiwum  aktualności