ludzie i miejsce

co się dzieje?

projekty

polecamy

kontakt

localnews

dołącz do nas na facebooku


więcej 
Warning: Illegal string offset 'wday' in /teksty/imprezy.php on line 33

AUTORSKI LOKAL
Jacek Brzeszczyński - koncert23.01.2011 (niedziela)
godz. 20:00

Gościem kolejnego koncertu w ramach projektu Autorski Lokal będzie Jacek Brzeszczyński (ur. 1973 r.) - wokalista jazzowy, aktor scen muzycznych, instrumentalista, kompozytor, aranżer, autor tekstów.
Absolwent Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach o specjalności Wokalistyka Jazzowa.
Laureat konkursu Radia Katowice "Chcę być gwiazdą".
Od roku 2002 doskonalił swój warsztat wokalno-aktorski w Teatrze Rozrywki w Chorzowie jako członek zespołu wokalnego, następnie artysta tego teatru. Brał udział w dużych produkcjach musicalowych i rozrywkowych sceny teatralnej, m.in. w spektaklach: "West Side Story" (Bernardo), "Jesus Christ Superstar" (św.Piotr), "Skrzypek na dachu" (Mendel), "Dyzma Musical" (Antoniewski), "SPIN-Musical" (Mark), "Rent-Musical" (Roger).
Współpracował z wieloma big bandami wśród takich artystów jak Ewa Bem, Krystyna Prońko, Maciej Maleńczuk, Maciej Balcar, Janusz Radek.
W 2008 r. zdobył uznanie jako wokalista jazzowy w smooth-jazzowym projekcie "The-moons" koncertując na scenach jazzowych całej Polski. Jest fascynatem twórczości Stinga oraz autorem pracy teoretycznej na temat: „Wpływ filozofii buddyjskiej i religii chrześcijańskiej na życie i twórczość Stinga”.
Współtwórca muzyki do filmu „Do dna” w reżyserii Macieja Głowińskiego.
Dzięki swojej wszechstronności wokalno-aktorskiej udziela się w produkcjach telewizyjnych i teatralnych, między innymi: udział w spektaklu "Haśka" poświeconym Halinie Poświatowskiej.
Charyzmatyczna osobowość, niepowtarzalna barwa głosu oraz elastyczność stylistyczna pozwala mu swobodnie poruszać się w takich gatunkach jak: soul, jazz, r&b, pop, blues.
Śpiewa także piosenki Cohena.
Od roku 2008 zajmuje się szkoleniem młodych wokalistów w swoim studiu "Natural Voice".
W jazzowym składzie pracuje obecnie nad autorskim projektem, który ukaże się na początku 2011 roku.


wstęp 20 zł
Highslide JS
Jacek Bzreszcyński - koncert 23.01.20011


zobacz też:
Jacek Brzeszczyński na youtube
strona artysty


więcej na temat projektu


◄◄ pozostałe
Lokal Użytkowy Brzozowa 27/29 Warszawa
dziś, jutro, wkrótce...
archiwum  aktualności