ludzie i miejsce

co się dzieje?

projekty

polecamy

kontakt

localnews

dołącz do nas na facebooku


więcej 
Warning: Illegal string offset 'wday' in /teksty/imprezy.php on line 33

LOKALNI GOŚCIE
VeryVery - latający butik12.03.2011 (sobota)
godz. 11:00 - 18:30

Latający butik VeryVery tym razem wyląduje w Lokalu.

VeryVery to mobilny butik z ciekawymi, unikatowymi ubraniami polskich projektantek. Powstał z inicjatywy dwóch przyjaciółek: Małgosi Nadziejko i Magdaleny Kuli, które namówiły kilka projektantek z Krakowa, Warszawy i Poznania, by pod wspólną marką stworzyły oryginalne, ale wpisane w światowe trendy kolekcje. Dla butiku tworzą: Dominika Adamczyk, Joanna Werc, Joanna Hawrot, Żaneta Górska-Biernat, których projekty można kupić podczas odbywających się co 2 miesiące modnych imprez, organizowanych w ciekawych miejscach Warszawy.

W kolekcji zbajdują się pojedyncze egzemplarze, ewentualnie bardzo krótkie serie (3-4 sztuki), dobieramy takie ubrania, w których dobrze się wygląda, na życzenie skracamy, wydłużamy, zwężamy, a jeśli jest taka potrzeba - szyjemy całkiem od nowa. Przyjęłyśmy zasadę, że nie ma niewymiarowych kobiet, są tylko źle dopasowane ubrania, które trzeba dostosować do potrzeb każdej klientki. Staramy się każdą z nich traktować indywidualnie, mamy na miejscu stylistki i projektantki, które przy okazji (na życzenie oczywiście) doradzają jak się ubierać, a czego absolutnie nie nosić. /Małgosia i Magda/

Razem z butikiem zjawi się także w Lokalu wystawa obrazów Iwony Zawadzkiej, pt. "Kadry" - przekrój prac z ostatnich kilku lat.

Iwona Zawadzka (ur. w 1981) - Absolwentka Wydziału Malarstwa ASP w Warszawie. Dyplom z wyróżnieniem w pracowni malarstwa prof. Wiesława Szamborskiego otrzymała w 2006 r. Aneks z malarstwa ściennego wykonała w pracowni prof. Edwarda Tarkowskiego. Jest autorką wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych. Mieszka i pracuje w Warszawie. Jej malarstwo przywodzi na myśl prywatny fotograficzny album, składający się z serii dziewczęcych póz, to miejsce odnajdywania kobiecego języka ciała.
wstęp wolny
Highslide JS
zaproszenie


zobacz też:
http://veryverybloguje.blogspot.com/


więcej na temat projektu


◄◄ pozostałe
Lokal Użytkowy Brzozowa 27/29 Warszawa
dziś, jutro, wkrótce...
archiwum  aktualności