ludzie i miejsce

co się dzieje?

projekty

polecamy

kontakt

localnews

dołącz do nas na facebooku


więcej
 
Warning: Illegal string offset 'wday' in /teksty/imprezy.php on line 33

Kulturalnie o Prezydencji - czyli Forum Europejskie w LU18.06.2011 (sobota)
sobota godz. 13:30 - 20:00

Kulturalnie o Prezydencji to jednodniowa konferencja o polskiej kulturze w kontekście polskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej.
W sobotę, 18 czerwca 2011, w LOKALU UŻYTKOWYM, klubie kulturalnym na warszawskiej Starówce przy słynnych Kamiennych Schodkach wybrani przez Forum Europejskie eksperci poszukają odpowiedzi na pytania o świadomość kulturalną Polaków, o program polskiej Prezydencji i o to czym i jak powinniśmy się chwalić zagranicą.

Wśród gości znajdą się między innymi tacy eksperci jak Michał Merczyński(dyrektor Narodowego Instytutu Audiowizualnego), Paweł Potoroczyn (dyrektor Instytutu Adama Mickiewicza), prof. Grzegorz W. Kołodko (ekonomista, miłośnik sztuki, podróżnik), Agnieszka Morawińska (dyrektor Muzeum Narodowego w Warszawie), Emilian Kamiński (aktor, reżyser, dyrektor Teatru Kamienica), prof. Krzysztof Wielecki (socjolog, Centrum Europejskie UW), Gilles Carasso (Ambasada Republiki Francuskiej w Warszawie).

Szczegółowy program znajduje się poniżej oraz na stronie www.forumeuropejskie.eu i na portalu Facebook.com na profilach: Forum Europejskie CE UW oraz Lokal Użytkowy.


Patronami konferencji są Kultura Liberalna, Liberte!, kulturalnie.waw.pl i Węgierski Instytut Kulturalny.

Organizatorami imprezy są Forum Europejskie, Centrum Europejskie UW oraz LOKAL UŻYTKOWY.
◄◄ pozostałe
Lokal Użytkowy Brzozowa 27/29 Warszawa
dziś, jutro, wkrótce...
archiwum  aktualności