ludzie i miejsce

co się dzieje?

projekty

polecamy

kontakt

localnews

dołącz do nas na facebooku


więcej 
Warning: Illegal string offset 'wday' in /teksty/imprezy.php on line 33

JAZZ W LOKALU
Komeda-Chopin-Komeda
koncert - promocja płyty Leny Ledoff17.09.2011 (sobota)
godz. 19:00

Zapraszamy na koncert Leny Ledoff promujący jej najnowszą płytę - "Komeda-Chopin_Komeda" (premiera 23.09.2011).

Płyta „Komeda – Chopin – Komeda” jest powiewem świeżości na rynku muzycznym, uwodzi delikatnością i puszcza uwodzicielskie oko w stronę publiczności. Lena w geniuszu kompozytorów odnajduje prawdziwe emocje.
Klasyczny Chopin uśmiecha się do słuchaczy pokazując jazzowe, frywolne oblicze, które za chwilę zmienia się w skupioną twarz Krzysztofa Komedy.

Wśród osób blisko związanych z Krzysztofem Komedą muzyka Leny cieszy się wielkim uznaniem. Wywarła na nich duże wrażenie. Wierną wielbicielką talentu Leny Ledoff jest siostra Krzysztofa Komedy Pani Irena Orłowska, która napisała: Lena Ledoff w cudowny sposób połączyła muzykę Chopina i mojego brata Krzysztofa. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej pięknej muzyki. Szkoda, że Krzysztof nie może tego posłuchać…..
Z kolei przyjaciel i współpracownik Komedy Jerzy Milian napisał: …Lena jest zrośnięta psychicznie, ze wszystkim co zagra. I nie pytam się już dlaczego Komeda, a nie kto inny. Bogactwo i nieoczekiwane modulacje z pozytywnym zalewie chopinalii…. Inne spojrzenie i próby Leny wydają się być balsamem. Zamykasz oczy, palisz fajkę i wysłuchujesz płyty do końca. Czasami nawet kołysanki Komedy sięgają do półki Geniusza. Pierwszy raz mi się to zdarzyło…..

Dzieła genialnego polskiego kompozytora muzyki klasycznej Fryderyka Chopina oraz utwory najlepszego polskiego kompozytora muzyki jazzowej Krzysztofa Komedy, przetworzone dzięki talentowi i wyobraźni muzycznej Leny Ledoff, połączone w jedną suitę, poruszają, jak tylko mogą poruszać kompozycje geniusza.


wstęp wolny
Highslide JS
Lena 1
Highslide JS
Lena okładka
Highslide JS
Lena 2


zobacz też:
lenaledoff.art.pl


więcej na temat projektu


◄◄ pozostałe
Lokal Użytkowy Brzozowa 27/29 Warszawa
dziś, jutro, wkrótce...
archiwum  aktualności