ludzie i miejsce

co się dzieje?

projekty

polecamy

kontakt

localnews

dołącz do nas na facebooku


więcej 
Warning: Illegal string offset 'wday' in /teksty/imprezy.php on line 33

LOKALNE RYTMY
Tanga ? z tyłu głowy17.02.2012 (piątek)
godz. 20:00

Początkowo miał to być koncert Tang, jednak podczas prób urodziło się coś więcej. To co powstało usłyszycie Państwo podczas tego koncertu - wybrzmiewać będzie Tango w niekonwencjonalnym wydaniu i inne muzyczne niespodzianki.

Maria Roma Klatka (Ro - mari) - To wokalistka o niekonwencjonalnym podejściu do sztuki. Jest dwukrotną finalistką Konkursu Piosenki Aktorskiej w ramach Festiwali Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu (2003 i 2009). Występowała w 1000 wydaniu musicalu „Metro” oraz w spektaklu „Tryptyk czeski” w Teatrze „Stara Prochownia” wraz z aktorami Teatru „Konsekwentnego”. Była frontmenką zespołu integracyjnego „November Project” składającego się z muzyków pełnosprawnych i niepełnosprawnych, występowała wraz z Lutosławski Quartet śpiewając tanga argentyńskie i polskie.
W Londynie współzałożyła zespół „The Watu”, w skład którego weszli muzycy z Tanzanii, Szwecji i Polski. Oryginalne brzmienie zespołu stanowiło połączenie wielu różnorodnych stylistyk: muzyki afrykańskiej, polskiego folku, jazzu i muzyki barokowej.
Obecnie tworzy spektakle, koncrto- spektakle w galerii Freta gdzie wraz z Anną Polarusz (Ani –rusz) czynnie działają www.elffy.pl

I pojawił się ciekawy muzyk! Chętny na tworzenie, a nie na odtwarzanie:

Patryk Sztabiński - Czynnie koncertuje w Polsce i za granicą. Kilkakrotnie występował w programach radiowych i telewizyjnych, współpracował z orkiestrą Filharmonii Narodowej oraz Opery i Filharmonii Podlaskiej. W październiku 2008 roku trio akordeonowe w składzie ( Andrzej Grzybowski, Rafał Gontarski, Patryk Sztabiński) zajęło I miejsce w prestiżowym 33. Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Castelfidardo (Włochy). Współpracował z Teatrem Polskim i Ateneum. Obecnie gra w różnych składach nie klasycznych. Kolejny projekt, w który się zaangażował to

Było sens zrobić materiał :)

Koncert na Akordeon & Vocal & Jembe

wstęp 15 zł (studenci - 10 zł)


więcej na temat projektu


◄◄ pozostałe
Lokal Użytkowy Brzozowa 27/29 Warszawa
dziś, jutro, wkrótce...
archiwum  aktualności