ludzie i miejsce

co się dzieje?

projekty

polecamy

kontakt

localnews

dołącz do nas na facebooku


więcej 
Warning: Illegal string offset 'wday' in /teksty/imprezy.php on line 33

ETNOSLAM POETYCKI
Prowadzą: Klara Keler i Maks Gutowski12.04.2012 (czwartek)
godz. 20:00

Kiedy już się wszyscy zdążą wystukać jajkami, niech przybędą kwietniowym wieczorem do Lokalu Użytkowego na spotkanie z poezją etnograficzną, etnologiczną i antropologiczną.

Poezja antropologiczna - czy też antropologów - jest o tyle ciekawa, zabawna i porywająca, co zapomniana. Kiedy ostatnio czytaliście wiersze Margaret Mead? A ile razy przypadkiem trafiliście na etno-wątki w liryce z kraju i świata? Najwyższy czas podzielić się z innymi!

Otóż 12 kwietnia (w czwartek) będziemy recytować tak znalezione, jak i własne wiersze o tematyce zahaczającej o umiłowane nam dziedziny. Przedstawcie swoje frustracje, radości i refleksje badawczo-terenowe w postaci słowa pisanego. Czy raczej - mówionego (por. Ong 1992).

Przychodźcie z twórczością własną i znalezioną. A najlepiej zgłaszajcie ją z wyprzedzeniem na adresy maksymiliangutowski@gmail.com, klara.keler@gmail.com lub r.rukat@gmail.com (do wyboru, do koloru), żebyśmy się zorientowali, jakie czekają nas tego wieczoru atrakcje. Wstydliwi mogą nas zawczasu nie informować, ale niech wystąpią i tak!

Twórcy i odkrywcy najciekawszych wierszy mogą się spodziewać nagród. I nie będą to ciasteczka!

wstęp wolny
Highslide JS
etnoslamwięcej na temat projektu


◄◄ pozostałe
Lokal Użytkowy Brzozowa 27/29 Warszawa
dziś, jutro, wkrótce...
archiwum  aktualności