ludzie i miejsce

co się dzieje?

projekty

polecamy

kontakt

localnews

dołącz do nas na facebooku


więcej 
Warning: Illegal string offset 'wday' in /teksty/imprezy.php on line 33

UWAGA! Z POWODU CHOROBY ARTYSTKI KONCERT ZOSTAŁ ODWOŁANY!

JAZZ W LOKALU
Patjo28.06.2013 (piątek)
godz. 20:00

Projekt Patjo powstał spontanicznie w przestrzeni wzajemnego przenikania się rozmaitych stylistyk muzycznych. Jego treść stanowi wypadkowa indywidualnych doświadczeń artystycznych obojga muzyków, których inspiracje mają swoje korzenie w pozornie odległych od siebie muzycznych upodobaniach. Jednorazowy eksperyment przekształcił się w stałą współpracę owocującą licznymi koncertami.
W repertuarze znajdują się znane standardy jazzowe w autorskich aranżacjach, utwory latynoamerykańskie oraz kompozycje wokalno - instrumentalne inspirowane takimi stylami jak jazz, funk oraz pop.

Joanna Słowikowska – z wykształcenia śpiewaczka klasyczna, absolwentka Wydziału Wokalnego Akademii Muzycznej w Poznaniu . Specjalizuje się w wykonawstwie muzyki epoki baroku. Jej przygoda z muzyką rozrywkową, w tym z jazz’em rozpoczęła się od współpracy ze Studiem Wokalnym Agaty Wrońskiej w Warszawie, gdzie doskonaliła swoje umiejętności wokalne po ukończeniu studiów. W obu wykonywanych gatunkach fascynuje ją element improwizacyjny połączony z wyraźnym poczuciem formy oraz instrumentalnym prowadzeniem głosu.. Do jej ulubionych wykonawców należą: Magdalena Kozena, Olga Pasiecznik, Eva Cassidy, Norah Jones.

Patryk Lewi – gitarzysta, kompozytor, pedagog, muzyk sesyjny. Absolwent Instrumentalistyki na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w klasie gitary jazzowej prof. Karola Ferfeckiego. Uczestnik m. in. warsztatów jazzowych w Chodzieży, Puławach i Koszalinie, koncertował w różnych formacjach muzycznych w ramach Cieszyńskiego
Festiwalu Jazzowego w Cieszynie, festiwalu filmowego "Kino na granicy", festiwalu PORTOFRANKO w Iwano- Frankowsku na Ukrainie, Old Jaaz Meeting "Złota Tarka" w Iławie. Organizator studenckich warsztatów jazzowych "Dni jazzu w Cieszynie".

wstęp 15 zł
Highslide JS
Patjowięcej na temat projektu


◄◄ pozostałe
Lokal Użytkowy Brzozowa 27/29 Warszawa
dziś, jutro, wkrótce...
archiwum  aktualności