ludzie i miejsce

co się dzieje?

projekty

polecamy

kontakt

localnews

dołącz do nas na facebooku


więcej
 
Warning: Illegal string offset 'wday' in /teksty/imprezy.php on line 33

LOKALNI GOŚCIE
SingSing - wspólne granie i śpiewanie08.05.2010 (sobota)
godz. 19:00

Wszystkich, którzy mają ochotę pograć lub pośpiewać wśród ludzi kochających muzykę zapraszamy na sobotnie spotkanie SingSing.

SingSing to grupa ludzi, dla których muzyka jest ogromną życiową pasją.
Powstała po to, by połączyć tych, którzy mają nieposkromioną potrzebę by wspólnie cieszyć się dźwiękami. Spotykamy się w Lokalu Użytkowym na cyklicznych imprezach zamkniętych. Najbliższa już w sobotę 8 maja o godzinie 19:30.

Celem imprez jest obcowanie i poszerzanie kręgu znajomych, wśród ludzi podzielających bezgraniczną miłość do muzyki. Nieistotna jest perfekcja wykonania, ale serce i radość które się w nie wkłada!
W naszym gronie są przede wszystkim zapaleńcy, a muzyka jest ponad podziałami na amatorów i profesjonalistów. Wykonania są często spontaniczne, a formuła spotkań kameralna, niebanalna, niektórzy nawet twierdzą, że wręcz magiczna :)

Przyświeca nam zasada: „Śpiewasz, grasz albo spadasz”. Jeśli chcesz przyjść musisz się przygotować i wykonać wybrany przez siebie utwór!!!

Podczas muzykowania pasja pochłania nas całkowicie, ogarnia ciała, serca i umysły. Pozwala się wznieść w rejony, których nie da się opisać słowami. Zatem jeśli potrafisz całkowicie się jej oddać - jesteś tym kogo szukamy!
Aby do nas dołączyć znajdź nas na Facebook’u (SingSing Projekt) lub wyślij do nas maila: grupa.singsing@gmail.com. Napisz co śpiewasz lub co grasz, jaki styl muzyczny preferujesz i co planujesz wykonać podczas naszych imprez, podaj swoje imię i nazwisko - umieścimy Cię na liście.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, jednak obowiązuje lista gości. Ilość miejsc jest ograniczona.

ZAPRASZAMY!

wstęp wolny


więcej na temat projektu


◄◄ pozostałe
Lokal Użytkowy Brzozowa 27/29 Warszawa
dziś, jutro, wkrótce...
archiwum  aktualności