ludzie i miejsce

co się dzieje?

projekty

polecamy

kontakt

localnews

dołącz do nas na facebooku
 
powiększ

lokalne rytmy


to koncerty wykonawców przeróżnych gatunków muzycznych. Znajdziecie tu m.in. etno, folk, rock, jazz w wykonaniu zarówno debiutantów, jak i dobrze już znanych artystów.

16.06.2013 (niedziela)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
LEMM Quartet

Highslide JS
LEMM
fot. http://listeningsalon.weebly.com/index.html

18.04.2013 (czwartek)
godz. 19:30

LOKALNE RYTMY
Kopietz & Szemraj DUO
koncert muzyki latynoamerykańskiej

Highslide JS
Piotr Kopietz i Mateusz Szemraj

13.04.2013 (sobota)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
MERMAGO
film i koncert

Highslide JS
Mermago

01.12.2012 (sobota)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
Wojtek Więckowski

Highslide JS
Wojtek Więckowski

28.11.2012 (środa)
godz. 19:00

LOKALNE RYTMY
EtnoJam z klezmerską nutą


25.10.2012 (czwartek)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
Travelling Didjeridoo - Ruff Libner
didjeridoo solo i video performance

Highslide JS
Ruff Libner

06.09.2012 (czwartek)
godz. 19:00

LOKALNE RYTMY
Dotyk dawności - recital Aliny Zapolskiej
koncert dumek ukraińskich

Highslide JS
Alina Zapolska

19.07.2012 (czwartek)
godz. 19:30

LOKALNE RYTMY
MILOkalonga

Highslide JS
MILOkalonga

28.06.2012 (czwartek)
godz. 19:30

LOKALNE RYTMY
MILOkalonga

Highslide JS
MILOKALONGA

17.06.2012 (niedziela)
godz. 19:00

LOKALNE RYTMY
RAGABOY LIVE ACT

Highslide JS
Ragaboy - sitar
Highslide JS
Ragaboy - dilruba
Highslide JS
Ragaboy - jubileusz Renaty Przemyk
fot. rbaran.com

31.05.2012 (czwartek)
godz. 19:30

LOKALNE RYTMY
MILOkalonga

Highslide JS
Butango.pl

11.05.2012 (piątek)
godz. 19:30

ETHNIC TRANCE
live performance
Inga Julia Dembowska - śpiew
Bogdan Halicki - instrumenty perkusyjne


15.04.2012 (niedziela)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
Koncert 3:1
Zagan Acoustic

Highslide JS
Zagan Acoustic

30.03.2012 (piątek)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
Yankel Band


09.03.2012 (piątek)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
Duo Pat Hyme (piano) & Eugene (el. guitar)


24.02.2012 (piątek)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
Pat Hyme
Rainbow Concert


17.02.2012 (piątek)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
Tanga ? z tyłu głowy


19.11.2011 (sobota)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
BARTEK DZIKOWSKI BAND
Melodia ponad wszystko!


04.11.2011 (piątek)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
Klejnoty


23.10.2011 (niedziela)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
bluesowe jam session


04.10.2011 (wtorek)
wtorek godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
Abigail Hopkins

Highslide JS
Abigail Hopkins

30.09.2011 (piątek)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
Beata Orbik z zespołem

Highslide JS
Beata Orbik
Highslide JS
Beata Orbik

18.09.2011 (niedziela)
godz. 19:00

LOKALNE RYTMY
bluesowe jam session


11.09.2011 (niedziela)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
Beata Orbik z zespołem

Highslide JS
Beata Orbik
Highslide JS
Beata Orbik

10.09.2011 (sobota)
godz. 19:00

LOKALNE RYTMY
Moon Eyes - koncert


25.06.2011 (sobota)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
Patrick Seacastle
Goodbye Jazz!!

Highslide JS
Patrick Seacastle

20.05.2011 (piątek)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
Sebastian Madejski & Marta Łukaszewska

Highslide JS
Marta Łukaszewska, Sebastian Madejski

13.05.2011 (piątek)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
Rafineria

Highslide JS
Rafineria

25.03.2011 (piątek)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
Zespół ZORIA - pieśni łemkowskie

Highslide JS
Zoria

10.03.2011 (czwartek)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
Radio Samsara - koncert


04.03.2011 (piątek)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
MUZYKOLOT - koncert


20.02.2011 (niedziela)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
Balanda DidjeridooDuo- koncert


10.02.2011 (czwartek)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
Maćko Korba i Cinemanual - koncert & wizualizacje


04.02.2011 (piątek)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
Reczital - współczesna muzyka akordeonowa


28.01.2011 (piątek)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
Nylon Trio - koncert


21.01.2011 (piątek)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
Mumuki Tango Quintet - koncert


07.01.2011 (piątek)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
The Forfiters - koncert


17.12.2010 (piątek)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
Lokalne kolędowanie


27.11.2010 (sobota)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
Matylda i Miś - koncert

Highslide JS
Matylda i Miś - koncert (2010-11-27)
Highslide JS
Matylda i Miś - koncert (2010-11-27)

18.11.2010 (czwartek)
godz. 20:00

LOKALNE RYTMY
Oaza Spokoju Projekt - koncert


23.10.2010 (sobota)
godz. 19:00

Nepal - koncert charytatywny


22.10.2010 (piątek)
godz. 20:00

Radio Samsara (koncert)


07.10.2010 (czwartek)
godz. 20:00

Free Accordions (koncert)

Highslide JS
Free Accordions (koncert) (2010-10-07)
Highslide JS
Free Accordions (koncert) (2010-10-07)
Highslide JS
Free Accordions (koncert) (2010-10-07)
Highslide JS
Free Accordions (koncert) (2010-10-07)
Highslide JS
Free Accordions (koncert) (2010-10-07)

30.09.2010 (czwartek)
godz. 20:00

Maćko Korba (koncert)

Highslide JS
Maćko Korba (koncert) (2010-09-30)
Highslide JS
Maćko Korba (koncert) (2010-09-30)
Highslide JS
Maćko Korba (koncert) (2010-09-30)
Highslide JS
Maćko Korba (koncert) (2010-09-30)
Highslide JS
Maćko Korba (koncert) (2010-09-30)

13.09.2010 (poniedziałek)
godz. 20:00

Jacek Kowalski (koncert)
ZE SŁODKIEJ FRANCJI DO MĘŻNEJ SARMACJI


19.08.2010 (czwartek)
godz. 20:00

SufiTy - koncert


26.06.2010 (sobota)
godz. 13:00 - 23:00

Świat Mieszka w Warszawie - FINAŁ


24.06.2010 (czwartek)
godz. 16:00 - 20:00

Świat Mieszka w Warszawie - warsztaty bębniarskie


23.06.2010 (środa)
godz. 16:00 - 20:00

Świat Mieszka w Warszawie - warsztaty bębniarskie


22.06.2010 (wtorek)
godz. 16:00 - 18:00

Świat Mieszka w Warszawie - warsztaty bębniarskie


20.06.2010 (niedziela)
godz. 12:00 - 15:00

Świat Mieszka w Warszawie - warsztaty bębniarskie


26.05.2010 (środa)
godz. 17:00 - 20:00

Świat Mieszka w Warszawie - warsztaty bębniarskie

Highslide JS
warsztaty bębniarskie (2010-05-26)
Highslide JS
warsztaty bębniarskie (2010-05-26)

20.03.2010 (sobota)
godz. 20:00

Gabriela Lencka


12.03.2010 (piątek)
godz. 20:00

Balkan Sevdah


13.02.2010 (sobota)
godz. 20:00

koncert NuSoulCity



aktualności ►►

◄◄◄ wszystkie projekty
Lokal Użytkowy Brzozowa 27/29 Warszawa
dziś, jutro, wkrótce...
archiwum  aktualności